Заповядайте на Фестивала „България и Ботев нас ни свързват”

 България и Ботев нас ни свързват, 2012 г.

България и Ботев нас ни свързват, 2012 г.

 Община Козлодуй кани всички граждани на  

Фестивал на местната самодейност и съхранените български традиции сред българите в чужбина

БЪЛГАРИЯ И БОТЕВ НАС НИ СВЪРЗВАТ

 30.05.2013 г., площад „Христо Ботев”, гр. Козлодуй

 

Гости на празничната програма са състави от Босилеград, Калофер, читалищата от община Козлодуй  и

Огнена група „Феникс“ към Център за личностно развитие „BARAKA“.

 

П Р О Г Р А М А

 

18.30 часа Откриване на фестивала.  
18.40 часа ДТС „Скок – подскок” към НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Дунавско хоро”
18.45 часа Духов оркестър  при НЧ „Яким Деспотов”, с. Гложене
18.55 часа Фолклорен танцов ансамбъл „Атомик” към Дом на енергетика при „АЕЦ Козлодуй” ЕАД.„Каменополско”
19.00 часа Трио „Звездички” при НЧ „Яким Деспотов ”, с. Гложене.Народна песен
19.05 часа Танцов състав при НЧ „Яким Деспотов ”, с. Гложене.„Дайчово хоро“ 
19.15 часа Дружество „Младост”, Босилеград.Шопски игри
19.25 часа Танцов състав „Златия” към НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Пирински танц”
19.35 часа Гайдарски състав и самодейни групи при НЧ „Христо Ботев – 1869”, гр. Калофер.
19.55 часа ВГ „Робинзон” и балетен състав „Амазонки” към Дом на енергетика при „АЕЦ Козлодуй” ЕАД.„Катерино моме”
20.00 часа Духов оркестър  при НЧ „Яким Деспотов”, с. Гложене.
20.10 часа Танцов състав при НЧ „Заря–1911”, с. Бутан.„Срещи”; „Северняшки танц”
20.25 часа ДТС „Скок-подскок” към НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Копаница”
20.30 часа Танцов състав „Златия” при НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Тракийски танц”
20.45 часа Фолклорен танцов ансамбъл „Атомик” към Дом на енергетика при „АЕЦ Козлодуй” ЕАД.Северняшка сюита”
20.50 часа Женска певческа група „Хърлечанка” при НЧ „Н. Й. Вапцаров–1927”, с. Хърлец.”Дилмано, Дилберо”; ”Рано Дафинка”
21.00 часа Танцов състав „Златия” и Танцов клуб „Хоро” при НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Шопска олелия”
21.05 часа Гайдарски състав и самодейни групи при НЧ „Христо Ботев – 1869”, гр. Калофер.
21.25 часа Танцов клуб „Хоро” при НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Кривосадовско хоро”
21.30 часа Фолклорен танцов ансамбъл „Атомик” към Дом на енергетика при „АЕЦ Козлодуй” ЕАД.„Шопска сюита”
21.40  часа Танцов състав „Златия” при НЧХП „Христо Ботев-1879”,  гр. Козлодуй.„Вода”

21.50 часа

Закриване на фестивала.

Огнено шоу на група „Феникс” към Център за личностно развитие „BARAKA”, гр. Козлодуй.

Празнична заря.

 

 



Трябва да влезете за да напишете коментар Вход